Mgr. Monika Buchová

 

Ešte raz Vás vítam na mojej stránke. Stránka bude plná informácií o mojej práci a príbehov mojich klientov, kolegov, obchodných partnerov a všetkých, ktorí so mnou pracujú a budú mať záujem pracovať. Denne sa stretávam s množstvom ľudí,a práve preto som sa rozhodla práve formou webu podeliť sa o moje skúsenosti.

To že som tu a tvorím súčasť rodinnej značky Valentovičovci nie je náhoda.Hoci moje povolanie a moje smerovanie bolo úplne iné, našli sa podobné črty s týmto poslaním.  Môj príbeh Vám raz rozpoviem.

Mojou víziou je rozširovať sa aj do iných miest. Je jednoduché pre mňa pracovať, ale veľmi náročné sa neustále zlepšovať a rásť. Nesledujem konkurenciu, ale veľmi sa teším, keď konkurencia vníma mňa. Želám vám pekné čítanie a sledovanie nových správ, informácií a noviniek. Začíname……

Sme skvelý team

Je dôležité povedať, že nie som na všetko sama. Od precízneho asistenta, obchodných partnerov, manažérov na vyššej úrovni, mentálnych trénerov, finančných partnerov a samotných kolegov vytvárame spoločný tím s jasným cieľom. Som presvedčená, že naša kvalitná práca prinesie stále viac príležitostí a ak chcem, aby sme aj naďalej pracovali na veľmi vysokej úrovni nemôžem stačiť na všetko sama. Uvedomujem si, že najvyššia forma manažovania je delegovanie. Náš etický kódex hovorí o tom, ako sa správať na finančnom trhu a akým smerom sa majú Valentovičovci uberať. Ak chceš byť aj ty súčasťou skvelého tímu, tak si na správnej stránke.

child_friendly

Moja cesta

 

Toto sme my. Sila tímu je viac ako sila jednotlivca.