Plním si svoje sny

Je krásne mať sny, ešte krajšie je tie sny prežiť.

Snívate aj vy? Myslím, že od detstva máme tento dar každý z nás. Ale vieme si aj tie svoje sny plniť? Čo robíme pre to, aby sa naše sny stali skutočnosťou, aby sme ich mohli naplno prežiť?

 

Môj veľký sen

Každý z vás ste mali určite v detstve svoje sny, čím chcete byť keď vyrastiete.  Aj ja som mala takých veľa. Chcela som byť najprv policajtkou. Rodičia mi vravievali, že sa musím dobre učiť. Hoci v učení mi išlo veľmi dobre, neskôr ma to už nelákalo.
Chcem byt učiteľkou – vyznelo z mojich úst. Po štúdiu na VŠ som si ho splnila. Neskutočne som sa tešila na prvý deň mojej kariéry, na deti, na nové príležitosti a výzvy. Každý deň som kráčala s radosťou do práce, to šťastie v očiach, malé iskričky. Neskutočne ma to napĺňalo, svoju prácu som mala veľmi rada.
Po 3 rokoch prišiel nový vietor, nová príležitosť.  Popri práci v škole som zároveň začala podnikať vo financiách.  Popri zamestnaní som sa venovala svojmu podnikaniu a moje aktivity ma priviedli k ďalšiemu splnenému snu. Osamostatnila som sa a odišla som z domu od rodičov. Postavila som sa na vlastné nohy a odvtedy som zodpovedná za každý svoj krok vo svojom živote.

V roku 2018 som stála pre rozhodnutím, ktorou cestou sa budem uberať. Budem pokračovať so svojom detskom sne alebo cestou podnikania?  V júni so skončením školského roka sa skončilo aj moje učiteľstvo. Po 5 rokoch som sa vzdala detského sna , ale viem, že som si vybrala správnu cestu. Cestu, ktorá ma posilnila a naučila ešte viac. 

Kde sa nachádzam?

Po 4 rokoch pracujem na pozícii obchodnej vedúcej v rodine OVB Valentovičovci. Od 2018 som si splnila dve méty – každý rok som bola povýšená na vedúcu pozíciu. Je krásne, keď človek môže rásť a rozvíjať sa, posúvať sa ďalej a neustále sa vzdelávať. Odovzdávať informácie a v neposlednom rade pomáhať, pomáhať ľudom plniť ich sny.

A prečo píšem v rodine? Od začiatku to neboli len moji kolegovia, ale aj priatelia a rodina. Rodina, ktorá si plní spoločné sny, ktorá má rovnakú víziu dotiahnuť to spoločne až na kariérny vrchol (LD). Naším mottom je #spolunald

Nielen o práci…

Aby som nepísala len o práci. Ako rodina máme veľa spoločných zážitkov a stretávame sa aj vo voľnom čase. Absolvujeme spoločné cesty do zahraničia ale aj na Slovensku. Jeden z benefitov, ktoré v práci asi len tak nedostávame.  Jednou bola aj spoločná dovolenka v Dubaji ( ďalší splnený sen 🙂 ). Organizujeme veľa mnohých spoločných akcií, spomeniem výlet spojený s túrou Slovenským rajom.

V krátkom videu Vám ukážem spomienky a zážitky z roku 2019  našej rodiny 🙂

U nás v rodine Valentovičovcov uvítame každého, kto by chcel v živote zmenu. Človek, ktorý sa chce v živote posúvať a a napredovať. Ak Vás môj príbeh zaujal a motivoval, môžem Vám o mne a rodine Valentovičovcov  povedať viac.

Všetky naše sny sa môžu stať skutočnosťou, pokiaľ máme odvahu ich nasledovať.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*